Sportowy flesz

Dodano: 28/10/2019 - numer 2469 - 28.10.2019
Koszykówka Piąta porażka W meczu 5. kolejki PLK koszykarze Legii Warszawa przegrali z HydroTruckiem Radom 76:90. Była to piąta porażka Legii w piątym meczu tego sezonu. Zespół ze stolicy zajmuje przedostatnie miejsce, bez zwycięstwa są także Stal Ostrów Wielkopolski i Polpharma Starogard Gdański.   Piłka nożna Mgły opóźniły mecz Drugoligowy Znicz Pruszków przegrał na własnym boisku 2:4 z Górnikiem Polkowice w meczu 15. kolejki. Spotkanie pierwotnie zaplanowane na godz. 19. rozpoczęło się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu mgły. Z tego samego powodu spotkanie przerwano w 54. minucie na 36 minut. Druga podwarszawska drużyna Legionovia przegrała na wyjeździe z Błękitnymi Stargard 1:2 i jest ostatnia w tabeli. Znicz zajmuje 9. pozycję.   Kiepska passa Polonii Warszawa W meczu 14.