W weekend będą problemy z przelewami

​FINANSE \ Od soboty do poniedziałku w części banków będą trwać prace serwisowe

numer 2477 - 08.11.2019Gospodarka

Zapowiada się trudny weekend dla klientów kilku banków w Polsce, które w dniach od 9 do 11 listopada 2019 r. planują prace serwisowe. Będą problemy z korzystaniem nie tylko z bankowości internetowej, lecz także wielu innych usług. Dlatego banki zachęcają, żeby najważniejsze operacje zrobić dziś.

Najgorzej będzie w bankach, które niedawno połączyły się z innymi, bo zaplanowały ujednolicenie systemów informatycznych. – Od 9 do 11 listopada 2019 r. BNP Paribas przeprowadzi ostatni etap przejęcia podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska – informuje Izabela Tworzydło, rzecznik prasowa BNP Paribas Bank Polska. Oznacza to, że wszystkie produkty i usługi klientów dawnego Raiffeisen Bank Polska, prowadzone w systemach bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnych, zostaną przeniesione do docelowych systemów bankowości internetowej i aplikacji mobilnych banku BNP Paribas.

– Na czas niezbędnych prac technicznych ograniczony będzie dostęp do niektórych usług, w szczególności bankowości internetowej. Z uwagi na ograniczenie pracy oddziałów i bankowości elektronicznej rekomendujemy, by zlecenia przelewów do ZUS dokonać odpowiednio wcześniej, najlepiej do 8 listopada – zaleca Tworzydłozawartość zablokowana

Autor: Mariusz Andrzej Urbanke


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się