​Śląsk nie wytrzymał tempa

Dodano: 09/11/2019 - numer 2478 - 09.11.2019
Po dobrych ostatnich meczach koszykarski Śląsk Wrocław poniósł porażkę. Lepszy okazał się zespół Trefla Sopot. Wrocławianie przegrali w Hali Orbita 71:87. Początek meczu należał do Śląska. Po pierwszej kwarcie gospodarze prowadzili 20:13. Wydawało się, że są oni na najlepszej drodze do odniesienia kolejnego ligowego zwycięstwa. W kolejnych minutach goście zaczęli odrabiać straty. Na przerwę przyjezdni schodzili z prowadzeniem 38:36. Druga połowa należała do Trefla. Drużyna z Sopotu zdominowała miejscowych i zasłużenie wygrała. – Gratulacje dla Marcina Stefańskiego, całego sztabu i drużyny Trefla, zagrali dzisiaj bardzo dobre spotkanie zarówno w obronie, jak i ataku, byli po prostu lepsi. My graliśmy zbyt indywidualnie, brakowało ruchu piłki. 19 do 11 asyst – to mówi wszystko. Kluczowy