reklama


​Radosław Pokrywa: Jawor daje radę

numer 2486 - 19.11.2019

Siatkarki Olimpii Jawor jako jedyne w III grupie drugiej ligi nie poniosły w tym sezonie porażki. W ostatni weekend zespół z miasta św. Marcina w trzech setach pokonał MGLKS Sobieskiego Oława. Szkoleniowiec jaworzanek RADOSŁAW POKRYWA w rozmowie z PAWŁEM SASIELĄ podkreśla, że najważniejsza będzie faza play-off.

Olimpia pozostaje jedyną niepokonaną drużyną w grupie III drugiej ligi. Czy ktokolwiek będzie w stanie wam zagrozić w sezonie zasadniczym?

Pewnie, że tak. Wszystkie drużyny mogą nam zagrozić i zagrażają cały czas. Wciąż mamy się na baczności i po prostu staramy się wygrywać. Na razie się udaje, ale zobaczymy, jak będzie dalej. Przed nami mecz z Sokołem Radzionków, trudnym przeciwnikiem. Patrząc na skład, myślę, że jeszcze trudniejszym niż Sobieski Oława, z którym mierzyliśmy się w miniony weekend.

 

W pokonanym polu pozostawiliście już Polonię Świdnica i Sobieskiego Oława. Potwierdzacie, że po grającej w Lidze Siatkówki Kobiet drużynie #VolleyWrocław jesteście drugą siłą na Dolnym Śląsku.

Nieźle to brzmi, że taki mały Jawor daje radę. To cieszy. Oczywiście jest to też kwestia sezonu, składu i innych czynnikówzawartość zablokowana

Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama
#DziękujeMyZaOdwagę
reklama