Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​W piątek otwarcie wiaduktu na Postępu

Dodano: 20/11/2019 - numer 2487 - 20.11.2019
Otwarcie wiaduktu na ulicy Postępu nad ul. Marynarską ma nastąpić w najbliższy piątek – poinformowała Małgorzata Gajewska z Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych. Jak przekazała Małgorzata Gajewska, Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie wiaduktu na ul. Postępu nad ul. Marynarską. – Jego otwarcie ma nastąpić w najbliższy piątek – powiedziała i dodała że o godzinie otwarcia Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych poinformuje w czwartek. Przebudowa ul. Marynarskiej rozpoczęła się w 2016 r. i obejmowała m.in. zlikwidowanie skrętu w lewo z ul. Marynarskiej w ul. Postępu, postawienie w ciągu ul. Postępu wiaduktu drogowego umożliwiającego bezkolizyjny przejazd nad ul. Marynarską oraz przebudowanie torowiska tramwajowego od skrzyżowania z ul. Rzymowskiego do 
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze