Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pracownicy na hulajnogach elektrycznych

Dodano: 20/11/2019 - numer 2487 - 20.11.2019
Pracownicy z Centralnego Ośrodka Przetwarzania Informacji (COPI) KGHM Polska Miedź poruszają się pomiędzy położonymi w różnych częściach Lubina biurowcami na hulajnogach elektrycznych. To pilotażowy, proekologiczny projekt, wprowadzony przez miedziową spółkę. Jak podkreślono w przesłanym komunikacie, hulajnogi używane przez pracowników KGHM zostały wyprodukowane przez polską firmę. Rozstawiono je przy biurowcach, pomiędzy którymi poruszają się pracownicy COPI. Odległości pomiędzy tymi biurowcami wynoszą nie więcej niż dwa kilometry. Pomysłodawca projektu Ireneusz Jazownik, dyrektor naczelny COPI, podkreślił, że korzystanie z alternatywnego środka transportu na krótkich dystansach ma wiele zalet. – Zmniejszamy zanieczyszczenie środowiska, które jest największe w pierwszej fazie jazdy autem
     

75%
pozostało do przeczytania: 25%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze