Kulturalny flesz

numer 2487 - 20.11.2019

WARSZTATY

Zmysłowy obraz

Muzeum Współczesne Wrocław zaprasza na integracyjne warsztaty sensualne towarzyszące wystawie „Ja i moja sztuka to sztuka. Alfons Mazurkiewicz – malarz i nauczyciel”. Czy można tworzyć dzieła malarskie bez użycia narzędzi? Co się stanie, gdy pędzel zastąpimy własnymi dłońmi? Jak to jest poczuć zapach, esencję, a może nawet smak malarskiego medium?

20 listopada, godz. 18, Muzeum Współczesne, pl. Strzegomski 2a, Wrocław

 

WYKŁAD

Bądź życzliwy

W związku z Dniem Życzliwości organizatorzy zapraszają na różne wydarzenia. Jednym z nich jest interaktywny wykład z obszaru komunikacji niewerbalnej dla uczestników warsztatów pod tytułem „Pozytywna komunikacja”. Prelekcję prowadzi psycholog Olga Kurnatowska z Rodzinkowo – Centrum Rozwoju i wsparcia psychologiczno-pedagogicznego.

22 listopada, godz. 11, MBP – filia 16, ul. Kolista 17, Wrocław

 

WYSTAWA

Sztuka Przejścia

Po raz szesnasty w BWA Wrocław są pokazywane dyplomy absolwentów wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych ze wszystkich wydziałów i kierunków prowadzonych przez uczelnię. Prezentacja najlepszych dyplomów młodych twórców to wydarzenie, które odbywa się od 2004 r. i jest wspólnym działaniem Akademii Sztuk Pięknych oraz BWA Wrocław.

20 listopada, godz. 12–20, BWA Wrocław Główny, ulzawartość zablokowana

Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama