​Budujemy świadomość golkipera

numer 2487 - 20.11.2019

Miedź Legnica sukcesywnie stawia na szkolenie. Jedną z nowych inicjatyw jest powołanie Akademii Bramkarskiej. Szczegóły przedsięwzięcia w rozmowie z PAWŁEM SASIELĄ zdradza MATEUSZ GWIZD, koordynator treningów bramkarskich w Akademii Piłkarskiej Miedzi.

Szkolenie młodzieży w Miedzi stale się rozwija. Ciekawą inicjatywą jest powołanie Akademii Bramkarskiej.

Nasza akademia na Dolnym Śląsku wyróżnia się tym, że jako jedna z nielicznych ma szkółkę bramkarską, pozwalającą trenować niezrzeszonym zawodnikom – od czterech do sześciu razy w miesiącu. Jest to nowy projekt, który tworzymy od niespełna czterech miesięcy. Skierowany jest do wszystkich, chcących poznać nasze metody szkolenia i podnosić swoje umiejętności. Zaczynając współpracę, pokazujemy, jaką drogę przebywają bramkarze szkolący się u nas. Dodatkowo dzięki projektowi monitorujemy region i proponujemy najlepszym grę w naszej akademii.

 

W zajęciach gościnnie uczestniczą golkiperzy pierwszego zespołu.

Udział bramkarzy z pierwszej drużyny jest motywującym bodźcem dla młodych graczy. To dla nich interesujące doświadczenie, wspaniała zabawa, a także możliwość potrenowania z zawodnikami, których oglądają w meczach Miedzi Legnicazawartość zablokowana

Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama