​Pełni werwy

Dodano: 26/11/2019 - numer 2492 - 26.11.2019
Niespełna półtorej godziny potrzebowali wicemistrzowie Polski, by pokonać na własnym parkiecie 3:0 Cerrad Eneę Czarnych Radom w meczu szóstej kolejki PlusLigi. MVP meczu wybrany został libero drużyny gospodarzy Damian Wojtaszek. Zespół ze stolicy Polski już w premierowej odsłonie pojedynku starał się narzucić Wojskowym swój styl gry. Liderem w ataku po stronie gospodarzy był Bartosz Kwolek, który popisywał się znakomitą skutecznością. Po stronie drużyny WKS bardzo dobry mecz rozgrywał Michał Filip, który swoimi mocnymi atakami podrywał kolegów do walki. Pierwszy set padł jednak łupem zespołu z Warszawy 25:22. W drugiej partii przewaga gospodarzy zarysowała się bardzo wyraźnie. Verva Warszawa Orlen Paliwa już na początku seta prowadziła (8:4), by po kolejnych wymianach zbudować