Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Runęła koalicja na Żoliborzu

Dodano: 27/11/2019 - numer 2493 - 27.11.2019
Najpierw długo nie mogli się zdecydować, w jakiej konfiguracji wejść w koalicję. Gdy już to zrobili, po niespełna roku wycofują się z niej, śląc wobec dotychczasowego koalicjanta mocne słowa krytyki. Mowa o radnych ruchu miejskiego Miasto Jest Nasze i rozpadającej się właśnie koalicji z Koalicją Obywatelską w radzie dzielnicy Żoliborz. Czy dzielnicę czeka zmiana władz? Po ubiegłorocznych wyborach samorządowych warszawska dzielnica Żoliborz była jedną z nielicznych, w której do ostatniej chwili nie było wiadomo, jaki układ sił będzie realnie sprawował władzę. Karty rozdawali radni z ruchu miejskiego Miasto Jest Nasze. Jeżeli w ostatniej chwili nie zdecydowaliby się, czy poprą Koalicję Obywatelską, czy Prawo i Sprawiedliwość, prezydent wprowadziłby zarząd komisaryczny. Jednak rzutem na 
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze