On znowu to zrobił!

​Liga Mistrzów \ Robert Lewandowski strzelił cztery gole dla Bayernu Monachium w wygranym 6:0 wyjazdowym spotkaniu z Crveną Zvezdą Belgrad

Robert Lewandowski pobił rekord Ligi Mistrzów, strzelając w Belgradzie cztery gole w kwadrans, czego przed nim nie dokonał żaden inny piłkarz w tych rozgrywkach. Dzięki bramkom strzelonym Crvenej Zvezdzie kapitan reprezentacji Polski zrealizował swoje marzenie i przekroczył granicę 50 goli w kalendarzowym roku 2019. We wtorek w Champions League rozegrano takie szlagiery, jak Real Madryt–Paris Saint Germain (2:2) czy Juventus Turyn–Atletico Madryt (1:0), ale cały świat mówi dzisiaj tylko o wyczynie polskiego napastnika. Lewandowski znowu zadziwił świat niesamowitym wyczynem strzeleckim. Pięć goli w dziewięć minut w meczu z Wolfsburgiem w Bundeslidze, hat trick w spotkaniu reprezentacji z Gruzją w cztery minuty, a teraz cztery gole w kwadrans w Champions League w Belgradzie. Żaden napastnik