​Ślęza i Polkowice też przegrywają

Nie tylko Śląsk zaliczy miniony weekend do nieudanych. Zarówno Ślęza Wrocław, jak i CCC Polkowice przegrały swoje mecze. Wrocławianki przegrały z liderem tabeli Arką Gdynia 58:63. Polkowiczanki przegrały z Artego Bydgoszcz 62:67.  Oba spotkania były hitami dziewiątej kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Czwarta w tabeli Ślęza podejmowała u siebie niepokonaną Arkę Gdynia. Natomiast drugie w tabeli CCC pojechało na teren trzeciego Artego. Ślęza postawiła się faworyzowanym rywalkom, szczególnie na początku. Po pierwszej kwarcie wrocławianki prowadziły 18:17. Kolejne dwie kwarty miejscowe przegrały 22:38 i przed ostatnią częścią meczu wynik był już niemal rozstrzygnięty. Choć Ślęza goniła wynik, to zabrakło jej czasu na zbliżenie się do rywalek z Pomorza. Ostatecznie wrocławianki