Sportowy flesz

piłka nożna Derby dla Miedzi W ostatnim meczu Fortuna 1. Ligi w tym roku Chrobry Głogów przegrał u siebie z Miedzią Legnica 0:2. Mecz był dość emocjonujący, a gra toczyła się od jednej do drugiej bramki. Z każdą minutą spotkania przewaga Miedzi rosła. Legniczanie dopięli swego w 45. minucie, gdy Jakub Łukowski uderzył nie do obrony na bramkę strzeżoną przez Michała Szromnika. W 68. minucie na 2:0 podwyższył Marquitos. Gospodarze nie byli w stanie odpowiedzieć i spędzą zimę na 15. miejscu w tabeli. Miedź natomiast plasuje się na piątym miejscu 1. ligi.   szermierka Wrocławianin wygrywa w PP Maciej Bielec (AZS Wratislavia Wrocław) wygrał w Warszawie zawody Pucharu Polski w szpadzie. Bielec w finale pokonał