O tym i owym

numer 2501 - 06.12.2019

POKAZ

Inauguracja

świątecznej iluminacji

Organizatorzy zapraszają wszystkich legniczan i gości miasta do wspólnego włączenia tegorocznej świątecznej iluminacji. Spotkajmy się w tym celu na legnickim Rynku. Już niedługo na Rynku pojawi się m.in. lew Miedziak, który śpiewa kolędy i opowiada bajki, pociąg Tomek, Mikołaj na motorze, Gracja, balon, karoca czy też barwny paw.

6 grudnia, godz. 17, Rynek,

Legnica

 

WARSZTATY

Porcelanowe cuda

ODT Światowid w ramach świątecznych warsztatów proponuje „Porcelanowe cuda”, czyli warsztaty biżuterii handmade. To okazja do przygotowania miłych drobiazgów na prezenty świąteczne dla pań. Porcelana jako bardzo szlachetny, choć trudny materiał idealnie nadaje się do tworzenia wysokiej jakości ozdób. Podczas warsztatów użytkownicy stworzą unikatową biżuterię: kolczyki, broszki, medaliony.

7 grudnia, godz. 10, ODT Światowid, ul. Sempołowskiej 54a, Wrocław

 

AKCJA

Odsłonięcie czytelniczego krasnala Ebiego

W ramach 28. Wrocławskich Targów Dobrych Książek odbedzie się odsłonięcie czytelniczego krasnala Ebiego. Nawiązuje on do Eberharda Mocka, głównego bohatera retrokryminałów Marka Krajewskiego, których akcja toczy się w przedwojennym Wrocławiu. Promuje czytelnictwo i Wrocław jako zagłębie talentów literackich.

7 grudnia, godz. 13.30, Hala Stulecia, ulzawartość zablokowana

Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama