reklama


​Misja: Legia Warszawa

numer 2502 - 07.12.2019

Pomimo mroźnej aury na Stadionie Miejskim prawdopodobnie zobaczymy tegoroczny rekord frekwencji. Wszystko to za sprawą przyjazdu Legii Warszawa. Początek hitu Ekstraklasy w niedzielę o 17.30.

Śląsk Wrocław to aktualny lider PKO Bank Polski Ekstraklasy. Zespół ze stolicy Dolnego Śląska wygrał ostatnie pięć spotkań. Teraz przed wrocławianami kolejne niezwykle trudne wyzwanie. Do Wrocławia przyjeżdża bowiem Legia Warszawa, wicemistrz Polski, który traci zaledwie punkt do Śląska.

Smaczku rywalizacji dodaje fakt, że twierdza Wrocław jest niezdobyta. Śląsk nie przegrał żadnego meczu u siebie w tym sezonie. Z drugiej strony Legia to piąta najlepsza drużyna wyjazdowa.

– Przygotowujemy się tak, jak do każdego innego spotkania. Nie patrzymy na to, jaka jest sytuacja w tabeli. Liczy się tylko kolejny przeciwnik. Wiemy, że na stadionie będzie dużo kibiców, co jest oczywiście bardzo dobre i dodatkowo uatrakcyjni to spotkanie. Cieszymy się z tego, że wygrywamy i tym samym możemy zachęcić ludzi do przyjścia na stadion. Gramy przecież dla kibiców, więc jeśli uda się nam pobić rekord frekwencji, będzie to fajna sprawa dla wszystkich – zapowiedział spotkanie Mateusz Cholewiak, skrzydłowy Śląska Wrocławzawartość zablokowana

Autor: Dawid Paluch


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się

reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama