Znamy najlepszą szesnastkę

Dodano: 13/12/2019 - numer 2507 - 13.12.2019
Atletico Madryt i Atalanta Bergamo uzupełniły stawkę drużyn, które wystąpią w 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Hiszpański klub pokonał w środę Lokomotiw Moskwa Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa 2:0, a Atalanta na wyjeździe wygrała z Szachtarem Donieck 3:0. Atletico zaczęło mecz od mocnego uderzenia. Już w pierwszej minucie sfaulowany w polu karnym Lokomotiwu został Joao Felix i sędzia podyktował jedenastkę. Anton Koczenkow zdołał jednak sparować piłkę na słupek po strzale Kierana Trippiera. W 17. minucie gospodarze mieli kolejny rzut karny za zagranie piłki ręką przez piłkarza z Moskwy. Tym razem wykonawcą był Felix i trafił do siatki. W drugiej połowie wynik ustalił Felipe. Polscy piłkarze rozegrali cały mecz. Krychowiak został ukarany żółtą kartką. Pierwszego miejsca w grupie