Dobrze się spisali

Do Warszawy na duży międzynarodowy turniej pojechało dwoje najbardziej utytułowanych karateków z UKKS Obi Wałbrzych. To była 12. Gala Kokoro Cup, w której walczyli zawodnicy z Ukrainy, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Japonii oraz Polski. Po raz pierwszy podczas gali rywalizowali juniorzy, juniorzy młodsi, młodzieżowcy (stąd start wałbrzyszan). Nasi karatecy spisali się na tym turnieju znakomicie. Dominik Obuchowski zajął 1. miejsce w kategorii junior open (16 lat). Mimo że przeciwnicy byli od niego dużo więksi i ciężsi, to poradził sobie znakomicie i wszystkie walki wygrał przed czasem. Julia Obuchowska stanęła na 3. miejscu  podium w kategorii młodzieżowej (12 lat). Sensei Tomasz Obuchowski sędziował walki podczas zawodów na głównej macie wraz z mistrzem świata open z 2007 r. – Takayuki