Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Komu zaświeci słońce

Dodano: 17/12/2019 - numer 2510 - 17.12.2019
Kampania prezydencka będzie się przeplatała z kolejnymi etapami agonii Platformy Obywatelskiej. Być może jako takiej, być może tylko w kształcie, jaki znamy. PiS zdaje się uciekać do przodu, podejmując od nowa walkę na najtrudniejszym i najważniejszym froncie, na którym wygrana przyniosłaby Polakom najistotniejszą poza zwiększonym bezpieczeństwem ekonomicznym i militarnym zmianę – uwolniony od paramafijnych patologii wymiar sprawiedliwości. Opozycja podejmie zapewne walkę w obronie „nadzwyczajnej kasty”, równocześnie jednak będzie musiała poważnie się zająć sobą. Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca/nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące/tylko zimno i pada, zimno i pada na to miejsce w środku Europy/gdzie ciągle samochody są kradzione, a waluta to 
     

11%
pozostało do przeczytania: 89%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze