fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Homooprawcy kreowani na ofiary

ABSURD \ Europejskie „elity” atakują Polskę za rzekomą dyskryminację środowiska LGBT

numer 2512 - 19.12.2019Polska

To prawdziwy skandal! Parlament Europejski przyjął wczoraj rezolucję potępiającą dyskryminację i mowę nienawiści wobec osób LGBTI, a także „strefy wolne od LGBT”. W nazwie dokumentu nie wymieniono wprost Polski, ale odniesienia do naszej ojczyzny pojawiają się w dalszej treści. Jest to też oczywiste nawiązanie do naklejek dodawanych do tygodnika „Gazeta Polska”, na których widniał napis „Strefa wolna od ideologii LGBT”.

Podsumujmy mijający rok pod względem tolerancji środowisk mniejszości seksualnych wobec zdecydowanej większości społeczeństwa. W trakcie najważniejszego święta w roku liturgicznym, czyli Wielkanocy, dwójka lewicowych aktywistów przyszła do jednego z płockich kościołów ze święconką, w którą powtykane były flagi LGBT. Gdy ksiądz poprosił o opuszczenie świątyni, prowokatorzy wszczęli awanturę, a także zarzucili duchownemu mowę nienawiści. Kilka dni później pod osłoną nocy homoterroryści obkleili kościół w Płocku setkami naklejek z Matką Boską Częstochowską w tęczowej aureoli. Była to jawna profanacja. Co więcej, wizerunki Matki Boskiej znalazły się również na pobliskich koszach na śmieci, a także na przenośnej ubikacji publicznej.

Pod koniec czerwca br. znana sieć Ikea zwolniła jednego ze swoich pracowników, ponieważ w odpowiedzi na promocję ideologii LGBT przez pracodawcę wyraził on na firmowej platformie internetowej krytyczną opinię wobec takiego zachowania, którą podparł fragmentami Pisma Świętego.

Tegoż samego miesiąca w Warszawie zorganizowano paradę środowisk mniejszości seksualnych, podczas której odprawiono „tęczową mszę”. Jeden z prowodyrów włożył na głowę durszlak. Kpiny z chrześcijaństwa spotkały się wówczas z ostrą reakcją internautów.

W lipcu br. mężczyzna przebrany za wyuzdaną kobietę czytał dzieciom w Poznaniu bajkę o „nietypowym Adasiu”, który jest „inny” niż jego rówieśnicy. W ten sposób przybierające na sile homolobby postanowiło indoktrynować nasze społeczeństwo od najmłodszych latzawartość zablokowana

Autor: Jan Przemyłski


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się