Kolejna wygrana wrocławianek

numer 2512 - 19.12.2019

Wieczorne spotkania z udziałem siatkarek z Wrocławia dostarczały w tym sezonie sporej dawki emocji. Nie inaczej było i tym razem. W zaległym meczu Ligi Siatkówki Kobiet Volley wygrał w Orbicie z Pałacem 3:2.

Prowadzenie w inauguracyjnej partii zmieniało się wielokrotnie. Raz przyjezdne, raz gospodynie miały kilka oczek przewagi. Wydawało się, że w decydującym momencie to podopieczne Wojciecha Kurczyńskiego zagrały wybornie. Prowadziły już 24:22 i miały piłki setowe. Niestety wtedy coś się zacięło, co skrzętnie wykorzystały siatkarki z Bydgoszczy. Zdobyły cztery kolejne punkty i triumfowały 26:24.

W drugim secie spotkania z Pałacem znów po wymianie ciosów na początku i w środku partii mieliśmy wyborną końcówkę w wykonaniu wrocławianek i prowadzenie 24:21. Demony z pierwszego seta szybko wróciły, bo po kilkudziesięciu sekundach zrobiło się 24:23. Tym razem jednak gospodynie nie dały sobie odebrać triumfu i zwyciężyły do 23.

Na początku trzeciego seta poszły za ciosem. Było sporo świetnych obron i skutecznych ataków oraz zagrywek