Kolejna wygrana wrocławianek

Wieczorne spotkania z udziałem siatkarek z Wrocławia dostarczały w tym sezonie sporej dawki emocji. Nie inaczej było i tym razem. W zaległym meczu Ligi Siatkówki Kobiet Volley wygrał w Orbicie z Pałacem 3:2. Prowadzenie w inauguracyjnej partii zmieniało się wielokrotnie. Raz przyjezdne, raz gospodynie miały kilka oczek przewagi. Wydawało się, że w decydującym momencie to podopieczne Wojciecha Kurczyńskiego zagrały wybornie. Prowadziły już 24:22 i miały piłki setowe. Niestety wtedy coś się zacięło, co skrzętnie wykorzystały siatkarki z Bydgoszczy. Zdobyły cztery kolejne punkty i triumfowały 26:24. W drugim secie spotkania z Pałacem znów po wymianie ciosów na początku i w środku partii mieliśmy wyborną końcówkę w wykonaniu wrocławianek i prowadzenie 24:21. Demony z pierwszego seta szybko