Politycy składają życzenia Czytelnikom „Codziennej”

BÓG SIĘ RODZI \ Czas na miłosierdzie!

numer 2516 - 24.12.2019Polska

Z pewnością każdy się zgodzi ze stwierdzeniem, że święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas ciepła, radości i nadziei. Czas budowania tego, co najważniejsze – życzliwości, bliskości i szacunku do drugiego człowieka. Z tej okazji „Codzienna” poprosiła polityków różnych frakcji, by złożyli Czytelnikom naszej gazety świąteczne życzenia.Boże Narodzenie to drugie po Wielkanocy najważniejsze dla chrześcijan święto. Jest to czas oczekiwania na narodziny Tego, który zbawi wszystkich od grzechu i śmierci. Począwszy od dziś, najbliższe dni powinny być wypełnione duchową refleksją i spotkaniami z najbliższymi przy świątecznym stole.

To właśnie w te dni ludzie dzielą się opłatkiem, a politycy pokazują swoją lepszą twarz – i nagle robi się miło, serdecznie! Święta Narodzenia Pańskiego to czas, kiedy możemy odłożyć wszelkie złości i konflikty na bok i skupić się na tym, co najważniejsze.

Na te szczególne dni politycy z różnych frakcji składają życzenia Czytelnikom „Gazety Polskiej Codziennie”:

Adam Andruszkiewicz,

wiceminister cyfryzacji (PiS)

Wszystkim Czytelnikom „Gazety Polskiej Codziennie” pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia! Niech Nowonarodzony wspiera nas wszystkich w pracy na rzecz Polski i Polaków.

Kamil Bortniczuk,

wiceminister funduszy i polityki regionalnej (Porozumienie)

Czytelnikom „Gazety Polskiej Codziennie”, w imieniu parlamentarzystów Porozumienia Jarosława Gowina, życzę spokojnych, śnieżnych i rodzinnych świąt Narodzenia Pańskiego oraz obfitości łask Bożych w 2020 r. Niech ten rok minie nam wszystkim w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku względem Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.

Ryszard Czarnecki,

europoseł (PiS)

Czytelnikom „Gazety Polskiej Codziennie” życzę prawdziwych, polskich, tradycyjnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Pamiętajmy, że to nie są jakieś święta, tylko Narodziny Pańskie! Miejmy poczucie szczęścia i cieszmy się tym wyjątkowym czasem.

Przemysław Czarnek,

poseł (PiS)

Każde Boże Narodzenie przypomina nam wielką tajemnicę tego, że Bóg stał się człowiekiem i umiłował wszystkich ludzi bez względu na to, jacy oni są, bo w każdym widział dobro. Spróbujmy przez to Boże Narodzenie zobaczyć w drugim człowieku dobro i to dobro z niego wydobywać – to robi cuda. Wszystkiego najlepszego!

Norbert Kaczmarczyk,

poseł (PiS)

Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia! Spędźmy ten czas w rodzinnej atmosferze. Skupmy się na tym, co nas wszystkich łączy, patrzmy z szacunkiem na drugiego człowieka, nie skupiając się na opiniach innychzawartość zablokowana

Autor: Marlena Nowakowska


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się