​#VolleyWrocław kończy rok porażką

numer 2516 - 24.12.2019

Na zakończenie tegorocznych zmagań w Lidze Siatkówki Kobiet #VolleyWrocław poniósł 9. porażkę w sezonie. W zaległym meczu 8. kolejki lepsza od biało-zielonych okazała się Enea PTPS Piła, wygrywając 3:1 (23:25, 25:23, 25:16, 25:22).W zeszłym tygodniu biało-zielone zwyciężyły 3:2 z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz. Sympatycy dolnośląskiego zespołu liczyli, że gospodynie poradzą sobie również z dysponującym podobnym potencjałem zespołem z Piły. Tym bardziej że PTPS 10 grudnia przegrał na własnym boisku z bydgoszczankami 0:3.

– Chciałybyśmy pojechać na święta w jak najlepszych nastrojach, bo od razu po meczu mamy już wolne. Zrobimy wszystko, żeby siedzieć przy wigilijnym stole i móc sobie szczerze powiedzieć, że zrobiłyśmy tyle, ile się dało. Czy to będzie wygrana, czy przegrana – nieważne. Jeżeli zostawimy serducho na boisku, będzie dobrze – zapowiadała przed meczem atakująca Aleksandra Rasińska, cytowana przez klubowe media.

Początek meczu dawał wrocławskim kibicom nadzieję, że podopieczne trenera Wojciecha Kurczyńskiego podtrzymają dobrą passę, powalczą o drugie zwycięstwo z rzędu i sprawią fanom świąteczny prezent niemal wprost pod choinkę. Inauguracyjny set był wyrównanyzawartość zablokowana

Autor: Paweł Sasiela


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się