Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nie marnujmy jedzenia

Dodano: 27/12/2019 - numer 2517 - 27.12.2019
ŻYWNOŚĆ \ W Polsce średnio osoba marnuje ok. 50 kg jedzenia rocznie. Jest jednak kilka okresów w roku, w którym te statystyki rosną – oprócz sezonu letniego to czas okołoświąteczny. Tymczasem nadwyżki jedzenia można w łatwy sposób przekazywać potrzebującym. Według danych Komisji Europejskiej rocznie w UE marnuje się 88 mln ton żywności, czyli średnio 173 kg na mieszkańca. W Polsce jest to ok. 9 mln ton, z czego za ponad 2 mln ton odpowiadają gospodarstwa domowe. Jednocześnie dane Federacji Polskich Banków Żywności (FPBŻ) pokazują, że osób żyjących w skrajnym ubóstwie w naszym kraju może być nawet 2 mln. Jak podkreśla prezes organizacji Marek Borowski, to nie są wszystkie osoby, które szukają wsparcia w postaci żywności, bo potrzebujących Polaków może być nawet 5–6 mln. Banki żywności
     

45%
pozostało do przeczytania: 55%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze