Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dzielenie się radością

Dodano: 07/01/2020 - numer 2524 - 07.01.2020
W dniu Objawienia Pańskiego już po raz dziesiąty ulicami Wrocławia w uroczystym przemarszu przeszli rycerze, pastuszkowie, aniołowie, dwórki i oczywiście trzej królowie. Podziękowania zebranym wrocławianom złożyli abp Józef Kupny i prezydent Jacek Sutryk. Po raz 10. uczestniczmy w Orszaku Trzech Króli. Idąc do żłóbka Pana Jezusa, składamy mu dar naszego serca, a Pan Jezus nas swoim ubóstwem ubogaca, dając nam dar skupienia i miłość, przynosi nam pokój i puka do naszych serc – mówił abp Józef Kupny do tysięcy wrocławian zebranych na wrocławskim Rynku. Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk stwierdził, że Trzej Królowie pokazali nam, że trzeba ruszyć w drogę. – Bądźmy dla siebie dobrzy, życzliwi i wzajemnie się wspierajmy – apelował prezydent. Podziękowania zebranym złożył też Andrzej Domański,
     

39%
pozostało do przeczytania: 61%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze