Kopertówka dla marszałka Senatu

numer 2525 - 08.01.2020Polska

NASZA AKCJA „Marszałek Grodzki bez koperty jest jak Wałęsa bez kuponów totolotka, Kwaśniewski bez flaszki albo Tusk bez Angeli Merkel, jednym słowem czuje się nieswojo bez czegoś, co dotąd towarzyszyło mu w życiu” – napisał w najnowszym tygodniku „Gazeta Polska” red. Piotr Lisiewicz. W tym samym wydaniu znajdą Państwo specjalną kopertę, którą można wysłać prof. Tomaszowi Grodzkiemu.

Media Strefy Wolnego Słowa postanowiły zorganizować specjalną akcję dla prof. Tomasza Grodzkiego. W najnowszym wydaniu tygodnika „Gazeta Polska” znajdą Państwo specjalny banknot, który można przekazać marszałkowi Senatu.

– Uważam, że wszyscy Polacy powinni wziąć udział w nakłanianiu Tomasza Grodzkiego, aby nie jeździł po świecie i nie szukał kopert. Niech dostanie od nas ich tyle, ile się da. Będzie mógł je sobie otwierać, oglądać do woli. Rzućmy mu coś tam, żeby nie musiał podróżować czy to do Berlina, czy do Moskwy i szukać innych kopert – mówi red. naczelny „Codziennej” i „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz. – Widać, że pan Grodzki sam nie chce się odnieść do stawianych mu zarzutówzawartość zablokowana

Autor: Jan Przemyłski


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się