Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

KGHM Zagłębie wystartowało

Dodano: 09/01/2020 - numer 2526 - 09.01.2020
Lubinianie rozpoczęli zimowe przygotowania do dalszej części rozgrywek PKO Ekstraklasy. Miedziowi wiosną powalczą o awans do czołowej ósemki ligi. Pomóc w tym ma m.in. dwutygodniowe zgrupowanie w Turcji. Dzisiaj i jutro piłkarze KGHM Zagłębia przechodzić będą badania i testy wydolnościowe. W piątek, sobotę i niedzielę Miedziowi odbędą jeszcze trzy treningi. Spotkają się nie tylko na boisku, lecz także w siłowni. W piątek 17 stycznia dolnośląski zespół wyleci na obóz przygotowawczy do tureckiego Belek, gdzie bazą lubinian będzie doskonale im znany hotel Susesi. Podczas zgrupowania podopieczni trenera Martina Ševeli rozegrają cztery mecze kontrolne z wymagającymi przeciwnikami. 20 stycznia rywalem lubinian będzie rosyjskie Dinamo Moskwa z reprezentantem Polski Sebastianem Szymańskim w 
     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze