Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Kolędy na tysiące głosów

Dodano: 13/01/2020 - numer 2529 - 13.01.2020
„Betlejem wrocławskie” to fenomen na skalę regionu. Prawie 4 tys. Dolnoślązaków z różnych zakątków województwa przyjechało do Wrocławia, by w hali Orbita zaśpiewać kolędy z wybitnymi polskimi artystami. To już niepisana tradycja, że na początku roku hala Orbita wypełnia się pięknymi kolędowymi melodiami z całego świata, a to za sprawą trasy koncertowej „Betlejem w Polsce”. Na scenie bożonarodzeniowe melodie z różnych krajów zaprezentowały polskie gwiazdy muzyki rozrywkowej, m.in. Mietek Szcześniak, Natalia Niemen, Marek Piekarczyk, Mate.O, zespół Arka Noego i Kasia Wilk. Na widowni zasiedli młodsi i starsi, od dzieci po seniorów. Wydarzenie przyciąga wielu ludzi ze względu na nietypową formułę. Uczestnicy bowiem nie tylko wysłuchują tego, co przygotowali artyści, ale także sami występują
     

17%
pozostało do przeczytania: 83%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze