​Pewna wygrana Ślęzy

W meczu 14. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław pokonała na wyjeździe Eneę AZS Poznań 72:41 i zanotowała ósme zwycięstwo w tym sezonie. O wygranej przesądziła trzecia kwarta, w której wrocławianki zagrały koncertowo. Już na początku spotkania Nevena Jovanović wymusiła przewinienie Ginette Mfutili, a mimo kontaktu ze środkową Enei AZS rzucająca Ślęzy potrafiła skierować piłkę do kosza. Dokończyła akcję 2+1 z linii rzutów osobistych i szybko zrobiło się 3:0 dla 1.KS. Defensywa żółto-czerwonych co rusz wymuszała błędy po stronie gospodyń, ale przez ponad dwie minuty nie przekładało się to na kolejne punkty Ślęzy, ponieważ twarde kosze nie chciały z początku współpracować z zawodniczkami z Wrocławia. Dopiero Talia Caldwell przełamała niemoc ofensywną swojego