reklama


Polska jest silna, dlatego ją atakują

Klub „Gazety Polskiej” Spotkanie z Dorotą Kanią

numer 2535 - 20.01.2020

Wrocławski klub „Gazety Polskiej” gościł red. Dorotę Kanię. Zebrani klubowicze mogli obejrzeć film „Ryngraf” o historii jednego z Żołnierzy Wyklętych, porozmawiać o najnowszej książce autorki „Resortowe dzieci. Biznes” i zadać wiele pytań.

To już czwarta książka z cyklu „Resortowych dzieci”. Poprzednie dotyczyły mediów, polityków i służb. Nikt chyba nie może mieć wątpliwości, że „spadkobiercy komunistycznych czasów” są powszechnie obecni w polskim życiu publicznym. Dorota Kania zapowiedziała, że następny tom poczytnej publikacji będzie dotyczył ludzi nauki.

– Na spotkaniu było dużo pytań dotyczących obecnej sytuacji w Polsce. Widać zaniepokojenie, ale i dużą determinację oraz wolę obywatelską, że trzeba reformy doprowadzić do końca. Ludzie mają dość przywilejów sędziowskich. Nie może być tak, że brak jest równości wobec prawa – powiedziała nam po zakończeniu spotkania Dorota Kania.

Zebrani na spotkaniu klubowicze „GP” z troską pytali o przyszłość Polski, o to, jak długo jeszcze będzie trwało psucie państwa i atak totalnej opozycji na jego instytucje.

Redaktor Kania wyraziła nadzieję, że reforma sądów zostanie doprowadzona do końcazawartość zablokowana

Autor: Janusz Wolniak


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama