Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Polska czeka na japońskich inwestorów

Dodano: 21/01/2020 - numer 2536 - 21.01.2020
Polska jest gotowa na przyjęcie japońskich producentów i inwestorów, chcemy rozwijać współpracę gospodarczą – powiedział w poniedziałek w Tokio premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania ze stowarzyszeniem przedsiębiorców Nippon Keidanren. Szef rządu gości z dwudniową wizytą w Japonii. Morawiecki w wystąpieniu, od którego rozpoczął swoją dwudniową wizytę w Tokio, zadeklarował gotowość przyjęcia japońskich inwestorów w Polsce. – Polska jest gotowa na przyjęcie japońskich producentów, japońskich inwestorów. Chcemy rozwijać współpracę gospodarczą jako jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się gospodarek w UE i na świecie – powiedział premier podczas spotkania z przedstawicielami japońskiego biznesu. Morawiecki podkreślił, że od 1989 r. polska gospodarka wzrosła trzykrotnie, a w 
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze