reklama


​Zmienić fatalną statystykę

numer 2537 - 22.01.2020

Już dzisiaj kolejny ligowy mecz rozegrają siatkarze Cuprum Lubin. Ekipa z Dolnego Śląska podejmie u siebie PGE Skrę Bełchatów. Przyjezdni będą chcieli się zrewanżować za niespodziewaną porażkę w pierwszej rundzie PlusLigi.

PGE Skra Bełchatów wygrała 10 meczów z Cuprum Lubin w historii. Drużyna z Dolnego Śląska aż do początku listopada ub.r. nie potrafiła przeciwstawić się ligowym mocarzom. To właśnie wtedy Cuprum sprawiło niemałą niespodziankę, wygrywając w Bełchatowie 3:2. Najbardziej wartościowym zawodnikiem tamtego spotkania był atakujący Jakub Ziobrowski, a media rozpływały się nad świetną grą lubinian. To była trzecia kolejka PlusLigi, a dopiero pierwsze zwycięstwo Cuprum. Mecz w województwie łódzkim miał być punktem zwrotnym. Od tego czasu Miedziowi mieli się piąć w tabeli.

Nie zmieniło się jednak wiele. Podopieczni Marcelo Fronckowiaka na każdy wygrany mecz notują dwie porażki. Pięć zwycięstw w 15 meczach i średnio punkt na mecz sprawiają, że Cuprum wciąż jest w ogonie ligowej tabelizawartość zablokowana

Autor: Dawid Paluch


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama