Bolesna lekcja słowackiego

Dodano: 24/01/2020 - numer 2539 - 24.01.2020

W drugim w tym roku meczu towarzyskim Wisła Płock musiała uznać wyższość mistrza Słowacji Slovana Bratysława, który wygrał środowy sparing 3:0 (3:0). Na listę strzelców w pierwszej części spotkania wpisali się Žan Medved, Nono oraz Erik Daniel.   Od pierwszych minut to Słowacy mieli sporą przewagę. Prawą stroną dobrze ruszył Erik Daniel, który krótko wystawił piłkę do Nono. Dośrodkowanie Hiszpana spadło natomiast wprost na głowę Žana Medveda, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Kilka chwil później padła druga bramka dla Slovana. Końcówka pierwszej połowy przyniosła trzeciego gola dla mistrzów Słowacji. Po raz kolejny ważną rolę odegrał Nono, który po rzucie rożnym potężnie uderzył z dystansu. Po przerwie mecz trochę się wyrównał. Po rzucie rożnym Furmana