Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Trzy sety Vervy

Dodano: 27/01/2020 - numer 2541 - 27.01.2020
Siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa pokonali u siebie Jastrzębski Węgiel 3:0 w meczu ekstraklasy, przerywając efektowną serię zwycięstw rywali. Stołeczna ekipa umocniła się też na prowadzeniu w tabeli. Jastrzębski Węgiel w poprzednim spotkaniu ligowym pokonał na wyjeździe broniącą tytułu Grupę Azoty Zaksę Kędzierzyn-Koźle 3:2. Następnie w takim samym wymiarze wygrał w Kazaniu ze słynnym Zenitem w zaległym pojedynku grupowym Ligi Mistrzów. W niedzielę musiał jednak uznać wyższość Vervy. – Myślę, że fizycznie czuliśmy się dobrze przed tym meczem. Nikt nie narzekał na urazy. Podróże rzeczywiście były, ale do tego jesteśmy już przyzwyczajeni, a po dwóch zwycięstwach regeneracja na pewno była szybsza. Spotkanie było bardzo zacięte, ale mieliśmy
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze