Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Odważny Budka

Dodano: 28/01/2020 - numer 2542 - 28.01.2020
Zjednoczona opozycja ma nowego przewodniczącego. Został nim Borys Budka. Co to oznacza? Zapewne nic. Jak na razie nowy szef PO odznaczył się tym, że na pierwszej zorganizowanej w Katowicach konferencji prasowej zapowiadał, że po odzyskaniu władzy przeprowadzi „transformację energetyczną Śląska” i „likwidację smogu”, czyli, jak rozumiem, chodziłoby o likwidację gospodarki opartej na energii węglowej. Tak powiedział na Śląsku przewodniczący Budka. Taki odważny facet. Ciekawe, czy takie deklaracje to jest to, o co chodzi w skutecznej polityce opartej na zdobywaniu głosów, a nie ich gremialnym traceniu. W każdym razie swoją kadencję rozpoczął z przytupem. Oczywiście żarty na bok. Niczego nowego po Platformie po tych wyborach nie należy się spodziewać. Żadnej deklaracji zmiany uprawiania
     

70%
pozostało do przeczytania: 30%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze