Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Legia przegrywa ze Stelmetem

Dodano: 31/01/2020 - numer 2545 - 31.01.2020
Koszykarze Legii Warszawa wrócili do swojej hali na Bemowie. Niestety w środowym meczu ekstraklasy przegrali po dobrym spotkaniu ze Stelmetem Enea BC Zielona Góra 89:97. Lider wygrał w stolicy po raz 15. z rzędu w ekstraklasie.   Grały zespoły z najlepszym (15–2) i najgorszym (4–14) bilansem w lidze, ale na parkiecie nie było widać tej różnicy. Legia na początku oddała inicjatywę, w czym pomogli jej kibice, zasypując parkiet rolkami papieru. Sprzątanie trwało kilka minut. Przerwa lepiej wpłynęła na gości, którzy po kilku minutach prowadzili 12:0. Gospodarze zabrali się do odrabiania strat. W drugiej kwarcie wyszli nawet na prowadzenie po udanych akcjach Mariusza Konopatzkiego i Jakuba Nizioła. Po trzeciej kwarcie warszawianie wygrywali 75:72. Dopiero ostatni fragment spotkania