Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zagłębie przegrywa

Dodano: 31/01/2020 - numer 2545 - 31.01.2020
Zespół z Lubina w kolejnym meczu ekstraklasy przegrał na wyjeździe z Piotrkowianinem 21:28. Lubinianie w pierwszych minutach grali bardzo dobrze. Co prawda wynik meczu otworzył Piotr Rutkowski, ale później zaczął się koncert Zagłębia i popis skuteczności duetu Tokaj – Marciniak. Po kwadransie gry zespół z Lubina wygrywał aż 8:2. Gospodarze zaczęli odrabiać straty. Robili to na tyle szybko i skutecznie, że jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Bramka Marka Marciniaka dała Miedziowym remis po 12 do przerwy. Od stanu 19:19 na parkiecie rządzili gospodarze. W tym czasie lubinianie rzucili tylko dwie bramki. Piotrkowianin trafił aż dziewięć razy i cieszył się ze zwycięstwa.