Niespodzianka w Radomiu

Dodano: 03/02/2020 - numer 2547 - 03.02.2020

E.Leclerc Radomka Radom pokonała DPD Legionovia Legionowo 3:1 (25:21, 21:25, 28:26, 27:25) w meczu 17. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. To duża niespodzianka, bo legionowianki są w tym sezonie jedną z rewelacji rozgrywki, z kolei zespół z Radomia pałęta się w ogonie stawki. Pierwsza partia spotkania była dość wyrównana. Dopiero w jej końcówce gospodynie wypracowały kilka oczek przewagi. W drugim secie role się odwróciły i to legionowianki w drugiej część odskoczyły kilka oczek. Za to w kolejnej partii gra toczyła się ze zmiennym szczęściem dla drużyn. Drużyna z Legionowa, podrażniona porażką w secie numer trzy, kolejnego zaczęła z wysokiego c, bo od prowadzenia 4:0. Gospodynie ani myślały składać broni. Szybko doprowadziły do remisu 5:5. Do połowy partii obie ekipy grały dość równo.