fot. Bartosz Kalich/Gazeta Polska

Niech świat pozna prawdę o Polsce

SĄDOWNICTWO \ Polacy aktywnie popierają zmiany

numer 2556 - 13.02.2020Polska

We wtorek ruszyła akcja portalu Niezależna.pl oraz „Gazety Polskiej” – wysyłania listów, w których prezentujemy prawdziwą sytuację w Polsce, do europejskich polityków i dziennikarzy. Od wczoraj można wysyłać także majle w języku niemieckim.

Lista adresów mejlowych dostępna jest na portalu Niezależna.pl. „Dwukrotne bezwarunkowe zwycięstwo obecnej partii rządzącej wynikało m.in. z obietnicy zreformowania obecnego, niewydolnego i skorumpowanego systemu wymiaru sprawiedliwości. Bardzo wielu Polaków nie brało udziału w wyborach właśnie dlatego, że sądy, które na co dzień są dla zwykłych obywateli najważniejszymi reprezentantami polskiego państwa, od czasów komunizmu nie uległy żadnym zmianom” – napisano w liście, który mogą państwo wysłać do europejskich instytucji.

Od poniedziałku można wysyłać list w języku angielskim. Od wczoraj dostępny jest także w języku niemieckim. Na portalu Niezależna.pl została udostępniona lista mejli do najważniejszych niemieckich instytucji oraz redakcji.

– W ciągu paru godzin po rozpoczęciu akcji przyszło prawie 600 mejli do europosłów, co świadczy o sile społeczeństwa obywatelskiego w Polscezawartość zablokowana

Autor: Adrian Siwek


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się