Na Ursynowie Legia na początek

numer 2556 - 13.02.2020

Turniej finałowy Suzuki Pucharu Polski rusza już w czwartek 13 lutego. W Arenie Ursynów w Warszawie osiem zespołów Energa Basket Ligi powalczy o wyjątkowe trofeum. Gospodarz imprezy, Legia Warszawa, w pierwszym meczu turnieju podejmie HydroTruck Radom.

Obie ekipy spotkają się po raz trzeci w tym sezonie. Zespół z Radomia już dwa razy pokonał Legię. W październiku zwyciężył na wyjeździe 90:76, a w rewanżu przed własną publicznością 79:76. Mecz został rozegrany w miniony weekend. HydroTruck przez większość czasu kontrolował sytuację, ale goście nie zamierzali się poddawać i do samego końca walczyli o zwycięstwo.

Ćwierćfinał Suzuki Pucharu Polski powinien przynieść równie dużo emocji. Szczególnie rywalizacje na obwodzie powinny być ciekawe. Michał Michalak został powołany do kadry na mecze z Izraelem i Hiszpanią, a nie jest to przypadek, tylko efekt jego świetnej dyspozycji. Polak jest liderem ofensywnym Legii i czołowym strzelcem całej Energa Basket Ligi. W tym meczu zmierzy się m.inzawartość zablokowana

Autor: Artur Szczepanik


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się