Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Jak spędzić czas wolny?

Dodano: 14/02/2020 - numer 2557 - 14.02.2020
Ferie to czas odpoczynku dla dzieci, którego nie należy marnować na siedzenie przed telewizorem czy komputerem. Tej zimy brakuje śniegu, ale mimo to nie powinniśmy się nudzić. Przyjrzyjmy się kilku propozycjom we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska jest okazja, by rozwijać wiele zainteresowań – od sportowych przez kulinarne po artystyczne. – Dla mnie i mojego dziecka ferie są czasem bardzo aktywnym, pełnym zabawy. Można w ciekawy sposób zorganizować ten wolny czas – mówi Agnieszka Filas, mama 12-letniej Magdy. – Znalazłam bezpłatną ofertę Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży, w którym prowadzone są zajęcia otwarte i warsztaty pod hasłem: „Zima miejskich dzieci”. Tam moja córka i jej rówieśnicy zajmują się ceramiką, teatrem, tańcem, szachami i
     

28%
pozostało do przeczytania: 72%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze