​Wielkie emocje w Lubinie

Dodano: 25/02/2020 - numer 2566 - 25.02.2020
Niezwykle emocjonujący pojedynek 18. kolejki PGNiG Superligi Kobiet oglądali kibice w Lubinie. Metraco Zagłębie wygrało 3:2 w rzutach karnych z Młynami Stoisław. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Pierwszą bramkę zdobyła dopiero w 4. minucie Adrianna Górna. 2 minuty później do remisu doprowadziła Yuliya Andriychuk. Niedługo później Patrícia Matieli wyprowadziła Zagłębie na prowadzenie. Po chwili Monikę Maliczkiewicz uratował słupek, a kolejną bramkę zdobyła Górna. Wydawało się, że Dolnoślązaczki złapały swój rytm i zaczną uciekać rywalkom. Tymczasem Andriychuk zdobyła gola kontaktowego, Natalia Volovnyk doprowadziła do remisu, a Hanna Rycharska dała Młynom Stoisław prowadzenie. Kiedy w 10. minucie po bramce Gabrieli Urbaniak zespół z Koszalina objął prowadzenie 5:3, Bożena