KGHM Zagłębie znów bez wygranej

Piłkarze KGHM Zagłębia Lubin w tym roku kalendarzowym pozostają bez ligowego zwycięstwa. W 23. kolejce PKO Ekstraklasy Miedziowi zremisowali 1:1 w Płocku z Wisłą. Prowadzenie dolnośląskiemu zespołowi dał w 70. minucie Damjan Bohar, a 5 minut później wyrównał Torgil Gjertsen. Myślę, że rozegraliśmy dobry początek meczu, byliśmy aktywni. Wielką szansę miał Patryk Szysz. Przewaga w pierwszej połowie była po naszej stronie. W ostatnich meczach nie uzyskiwaliśmy dobrych wyników, dlatego ze spokojem przyjmujemy to, że wracamy do Lubina z jednym punktem. Myślę, że byliśmy aktywniejsi. Szkoda straconej bramki po błędzie w defensywie. W końcówce mieliśmy jeszcze swoje szanse. Wciąż szukamy typowego napastnika, ale musimy pracować dalej. Mamy punkt i to dla nas dobry start przed dalszymi