Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Piast się wzmacnia

Dodano: 26/02/2020 - numer 2567 - 26.02.2020
Niespełna 20-letni napastnik Daniel Stanclik wzmocnił trzecioligowego Piasta Żmigród. Wychowanek Stali Bielsko-Biała w przeszłości występował także w Rekordzie oraz Podbeskidziu. W minionym sezonie w drugim zespole bielskiego pierwszoligowca zdobył 14 goli w rozgrywkach IV ligi. Latem zasilił natomiast KKS 1925 Kalisz, który po jesieni lideruje II grupie III ligi. Jesienią młodzieżowiec wystąpił w 12 trzecioligowych spotkaniach, za każdym razem wchodząc na murawę z ławki rezerwowych. Dla zespołu z Kalisza Stanclik zdobył jedną bramkę. Do Piasta napastnik został wypożyczony do końca czerwca. Klub ze Żmigrodu jest aktywny w zimowym okienku transferowym. Zespół zasilił już 20-letni francuski obrońca Florian Pfertzel, związany jesienią z pierwszoligową Olimpią Grudziądz.
     

71%
pozostało do przeczytania: 29%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze