​Wicemistrzynie na drodze #VolleyWrocław

Już dzisiaj siatkarki #VolleyWrocław rozegrają drugie z rzędu spotkanie przed własną publicznością. Biało-zielone podejmą wicemistrzynie Polski z Łodzi. Początek meczu w Hali Orbita o godz. 18. W ostatniej kolejce wrocławianki przegrały na własnym parkiecie 1:3 (20:25, 25:20, 20:25, 21:25) z DPD Legionovią Legionowo. Po dwóch zwycięstwach z rzędu, 3:1 u siebie z E.Leclerc Radomką Radom i 3:0 w Pile, było to małe rozczarowanie dla kibiców ze stolicy Dolnego Śląska, którzy liczyli na kolejną niespodziankę. Tym bardziej że Radomka wygrała w trzech setach w Warszawie i znów odskoczyła podopiecznym trenera Wojciecha Kurczyńskiego w tabeli Ligi Siatkówki Kobiet. Teraz do Wrocławia zawitają kolejne faworytki. W połowie grudnia Grot Budowlane wygrały przed własną publicznością 3: