​Gwilia błyszczy na wiosnę

Dodano: 02/03/2020 - numer 2571 - 02.03.2020
Walerian Gwilia odzyskał miejsce w pierwszym składzie Legii i w wygranym 2:1 meczu z Cracovią znowu błyszczał. To po strzale Gruzina lider PKO Ekstraklasy zdobył drugą, jak się okazało, zwycięską bramkę dla zespołu Aleksandara Vukovicia.   Teraz mamy 6 pkt przewagi nad Cracovią i 8 pkt nad Pogonią, ale musimy się skoncentrować na kolejnych meczach – mówił po spotkaniu Gwilia. – Nasza gra wygląda dobrze, ale nie jest jeszcze perfekcyjna. Możemy wciąż prezentować się lepiej – dodał. Legia dominowała i do przerwy prowadziła 2:0, ale zaraz na początku drugiej połowy Cracovia strzeliła gola po rzucie karnym. Dlatego kibice aż do końca meczu musieli drżeć o wynik. – Kontrolowaliśmy mecz, ale kiepsko zaczęliśmy drugą połowę, skończyło się rzutem karnym. Dobrze, że ostatecznie