Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Zagłębie rządzi w regionie!

Dodano: 03/03/2020 - numer 2572 - 03.03.2020
Derby Dolnego Śląska dla Zagłębia Lubin. Miedziowi wygrali 3:1 ze Śląskiem Wrocław. Tym samym lubinianie wracają do walki o pierwszą ósemkę, a wrocławianie stracili szansę na awans na podium PKO BP Ekstraklasy. Dolnośląskie derby w pierwszej rundzie były bez wątpienia hitem, który dostarczył wiele emocji. Pojedynek we Wrocławiu skończył się rezultatem 4:4, więc ostrzyliśmy sobie zęby na równie dobre widowisko. Choć tym razem bramek było mniej, poziom spotkania nie zawiódł. Wszystko, co interesujące, działo się jednak w drugiej połowie. Pierwsza część nie była zbyt ciekawa. Obie drużyny miały pojedyncze okazje, ale do bramki nic nie wpadło. Do przerwy był bezbramkowy remis. Miedziowi otworzyli wynik spotkania dopiero w 57. minucie. Saša Balić posłał prostopadłą piłkę do wybiegającego na