Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Wisła na minusie

Dodano: 06/03/2020 - numer 2575 - 06.03.2020
Trzema ujemnymi punktami została ukarana przez Polską Ligę Siatkówki Wisła Warszawa. Dorobek punktowy bemowskich Syrenek spadł poniżej zera.   Polska Liga Siatkówki SA informuje, że „działając zgodnie z Regulaminem Profesjonalnego Współzawodnictwa w Piłce Siatkowej, po przeprowadzeniu postępowania regulaminowego z wniosku Polskiego Związku Piłki Siatkowej, w związku z niespełnieniem przez klub Wisła Warszawa SA przesłanek przewidzianych w Regulaminie Licencyjnym PZPS i przedstawieniem przez Komisję Licencyjną PZPS wniosku o ukaranie klubu karą pozbawienia 3 punktów w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet w sezonie 2019/2020, zarządzający orzeka o: pozbawieniu Wisły Warszawa 3 (trzech) punktów w rozgrywkach LSK w sezonie
     

75%
pozostało do przeczytania: 25%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze