​Szalony mecz w Lubinie

Dodano: 09/03/2020 - numer 2577 - 09.03.2020
KGHM Zagłębie zremisowało 4:4 na własnym boisku z Lechią Gdańsk, choć biało-zieloni prowadzili w Lubinie już dwoma bramkami. Miedziowi wciąż tracą do ekipy z Trójmiasta pięć punktów. Wynik spotkania w 4. min otworzył Conrado. Tuż po upływie kwadransa gry wyrównał Saša Balić. Następnie rzuty karne wykorzystali Łukasz Zwoliński i Filip Starzyński, a jeszcze przed przerwą ponowne prowadzenie gościom dał Jaroslav Mihalík. Słowacki pomocnik podwyższył wynik 10 min po przerwie i wydawało się, że lubinianom niezwykle trudno będzie odmienić losy spotkania. Tymczasem gole Starzyńskiego i Bartosza Białka sprawiły, że oba zespoły musiały zadowolić się podziałem punktów. – Mecz był bardzo emocjonujący, a jego ocena zależy od tego, jak się na niego spojrzy. Można szklankę widzieć do połowy