reklama


Nigdy nie będziesz szedł sam

FELIETON KIBICA \ Wspierajmy tych wszystkich, którzy są na pierwszej linii frontu

numer 2589 - 23.03.2020Sport

„You’ll Never Walk Alone” to słynny hymn FC Liverpool śpiewany przez fanatyków angielskiego klubu na Anfield podczas każdego meczu, kiedy piłkarze wychodzą na murawę. W tych dniach jego słowa, zaadaptowane przez lata przez kibiców różnych klubów na całym świecie, wybrzmiewają szczególnie.

Warto, żeby ci, którzy dzisiaj najbardziej cierpią z powodu pandemii koronawirusa, czuli naszą duchową bliskość. Piękne gesty solidarności oraz modlitwa w ich intencji płynąca z naszych serc są nie tylko wzruszającym gestem, lecz także siłą i nadzieją na to, że nie jesteśmy w tym całym trudnym doświadczeniu sami. Jako chrześcijanie wierzymy, że po doświadczeniu krzyża jest zmartwychwstanie.

Krzyż zawsze uczy nas pokory. Współczesny świat wielokrotnie dawał świadectwo pychy opartej na przekonaniu, że ze wszystkim jest w stanie sobie poradzić. Okazuje się jednak, że tak nie jest. Po raz kolejny zresztą w dziejach ludzkości. Jeszcze wczoraj zdobywaliśmy kosmos, klonowaliśmy człowieka, wydawało się wielu, że są silniejsi i mądrzejsi od Pana Bogazawartość zablokowana

Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama