Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Uczniowie uczyli się przez internet. Ale nie wszyscy

Dodano: 26/03/2020 - numer 2592 - 26.03.2020
EDUKACJA \ Z powodu pandemii koronawirusa we wszystkich szkołach wprowadzone zostało zdalne nauczanie, które ma obowiązywać do 10 kwietnia. Uczniowie bez dostępu do internetu mają otrzymywać materiały dydaktyczne m.in. za pomocą poczty. Problemem może być to, że nauczyciele często pracują na prywatnych, nie zawsze szybkich komputerach, i nie wszyscy mają dostęp do internetu o odpowiedniej szybkości. Dodatkowo przeciążone systemy padają. Zdalne nauczanie obejmie uczniów szkół wszystkich szczebli z wyjątkiem pierwszych trzech klas szkół podstawowych i przedszkolaków. Dyrektor szkoły odpowiada za przygotowanie planu zajęć i sposobu oceniania. Nauczyciele komunikują się z rodzicami i uczniami za pośrednictwem e-dziennika, poczty mejlowej lub innych
     

29%
pozostało do przeczytania: 71%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze